Materace i poduszki Tempur - Zdrowy i komfortowy sen
Porady dotyczące zdrowego snu
Hasło TEMPUR

TEMPUR niektórym może nadal pozostawać obce. Zamysł firmy jest jednak taki aby uświadomić potencjalnym klientom zalet oferowanych produktów. Zestawienie faktów nie pozwala bowiem kojarzyć słowa TEMPUR z niczym innym jak wygodą i najwyższym, prozdrowotnym komfortem snu.

W przeciwieństwie do poliuretanu, którego proste komórki o nieregularnych kształtach ugniatają się pod wpływem ciężaru, przynoszący ulgę materiał TEMPUR jest zbudowany z bilionów wiskoelastycznych i kulistych komórek. Komórki reagują na temperaturę i ciężar twojego ciała i wówczas przesuwając się, zmieniają swoje ułożenie, aby dokładnie odwzorować jego kontury.

 otwartokomórkowa budowa Tempur
Otwarte komórki
Tempur
 

budowa pianki zwykłej
Sztywne komórki, pozamykane
w zwykłej piance
 

TEMPUR jest rewelacyjny Przynoszący relaks materiał TEMPUR staje się bardziej miękki w cieplejszych miejscach(tam gdzie twoje ciało najbardziej styka się z powierzchnią materiału), a nie zmienia się w miejscach chłodniejszych(w których następuje najmniejszy kontakt z ciałem). Wyobraź sobie materac , który jest twardy tam gdzie tego potrzebujesz, a miękki gdzie zechcesz. To tak jakbyś miał materac zaprojektowany specjalnie dla ciebie.


Łóżka na komfortsnu.pl / Copyright © 2015 Komfort Snu